ART / Oil paintings / Oil painting 5991324
nr 599 1324
OIL PAINTING
Otydligt signerad, 19th century, 50x24,
Otydligt signerad, 1800-tal, 50x24
2000
SEK 2300
Monday September 14 2009
at 16:00:00
2.100 kr
2.200 kr
2.200 kr